Виклик сучасності – «Останній дзвоник 2020»

Виклик сучасності - «Останній дзвоник 2020»
Виклик сучасності - «Останній дзвоник 2020»
Виклик сучасності - «Останній дзвоник 2020»Виклик сучасності - «Останній дзвоник 2020»

Чи може карантин стати на заваді проведення свята «Останнього дзвоника»?! Звичайно, ні. Якщо учителі навчились проводити онлайн-уроки, використовувати інтерактивні вправи, організовувати дистанційно опитування та ще багато іншого, то і це нам під силу. Саме вирішили ми, колектив НВК «СЗШ №2-гімназія», і не залишили вас без можливості хоч і віртуально, але бути присутніми на цьому водночас веселому і хвилюючому святі, яке провели уже у звичному онлайн-режимі.
Безперечно, головними у цей день є учні 11 класів, бо для них це справді остання миттєвість у стінах школи, після якої починається інше життя. Приємні шкільні миті , увічнені в яскравих світлинах, теплі спогади, кумедні ситуації, щирі слова від учителів – це те, що візьмуть із собою у майбуття наші випускники 2020. Нехай ці побажання звучать крізь призму екрана, але їх непідробна щирість допоможе долати труднощі, надасть наснаги і сили, змусить повернутись у стіни рідної школи зі своїми успіхами і досягненнями.
«Міцного здоров‘я, гарного відпочинку, нових вражень», – це побажання усім школярам, педагогам і батькам від директора школи Романа Гудзеляка, який висловив сподівання, що скоро усе налагодиться і ми повернемось до оновленої школи, бадьорі й усміхнені, готові до нових звершень!

Поділитись: