Новини

Новини
Новини
НовиниНовини
НовиниНовини
НовиниНовини
НовиниНовини
НовиниНовини
НовиниНовини

Шановні учні!

Хочемо запросити вас до участі в Турнірі з математики для молодших класів, яка пройде в інтерактивно-ігровому форматі в середині гри «Герої Матемагії».

Герої Матемагії – гра з математики для молодшого шкільного віку. Гравцеві належить перевтілитися в учня чарівника, врятувати казкову країну від злих монстрів, і навіть перемогти дракона. А в чому ж суть? А суть в тому, що перемогу над лиходіями можна одержати тільки вирішуючи математичні приклади. По ходу проходження приклади стають все складніше, а гра все більш захоплюючою.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=a64t8mbM4Xk&feature=emb_logo

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ТУРНІРІ

Треба лише:

Завантажити додаток “Герої Матемагії”;

Зареєструватися в системі (у головному меню натиснути кнопку з капелюхом та створити нового користувача)
Перемогти у грі монстрів в чотирьох зонах (додавання, віднімання, множення та ділення), таким чином довести, що ти спроможний брати участь у турнірі;
Після відкриття порталу – грати та заробляти бали. Пам’ятай! Навіть якщо ти лідер сьогодні, назавтра це може змінитися!

Умови участі: Перемога над персонажами інших гравців додає балів рейтингу. Поразка – віднімає. Найбільша винагорода – за перемогу над іншим гравцем у двобої в режимі реального часу.

Початок, фінал та переможці: Турнір розпочинається 02.04.2021 та закінчиться рівно в 21.00 16.04.2021. Три гравці, які на цей час набирають найбільше рейтингових очок, стануть переможцями та отримають Кубки Переможців (Дипломи Переможців).

 

Поділитись: