Річниця Чорнобильської аварії

Річниця Чорнобильської аварії
Річниця Чорнобильської аварії
Річниця Чорнобильської аваріїРічниця Чорнобильської аварії
Річниця Чорнобильської аваріїРічниця Чорнобильської аварії

Стражденна наша земля Зрита могилами, засіяна кулями, полита кров`ю…

Здавалося б на тій, мученицькій землі, ніколи не повинно селитися ніяке горе, бо вже стільки було того горя, що скрізь віки досі чується відгомін тяжкого стогону…

   Невже не досить було знищити Січ?  Невже навіть замало було репресій? Але доля, чомусь ставши для України злою мачухою послала ще одне випробування – Чорнобиль. 35 років розділяють нас від тієї страшної трагедії, передостаннього десятиріччя ХХ ст. Так почали захід приурочений 35-річчя Чорнобильської катастрофи, учні 8-Г класу.

  90 Херосім – так розцінюється чорнобильська катастрофа. Чорнобиль забрав життя 35 тисяч чоловік, в тому числі – тисячу дітей. 800 тисяч заражених хворобами, які пов`язані з наслідками аварії. В зоні радіоактивного зараження проживають 2,5 млн. чоловік.

  Учні наголосили про бережливе ставлення до навколишнього середовища.

– Мовчати не маємо права. Думаймо і про майбутні покоління. Не будемо тими, про кого ще великий Кобзар сказав: «А братія мовчить собі. Витріщивши очі, як ягнята… Нехай, каже – може так і треба». Пора опам`ятатись. І  зберегти хоч, те, що залишилось живим ще на землі.

Поділитись: