Творчий проект учнів 3-В класу “Пам`ятай про Чорнобиль. Думай про майбутнє”

Творчий проект учнів 3-В класу "Пам`ятай про Чорнобиль. Думай про майбутнє"
Творчий проект учнів 3-В класу "Пам`ятай про Чорнобиль. Думай про майбутнє"Творчий проект учнів 3-В класу "Пам`ятай про Чорнобиль. Думай про майбутнє"

Чорною плямою стала на нашій планеті “Чорнобильська трагедія”. Учні 3-В класу вшановували пам`ять усіх тих, хто, ризикуючи своїм здоров`ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Свої знання діти відобразили у творчому проекті “Пам`ятай про Чорнобиль. Думай про майбутнє”.

Поділитись: