Трускавецька міська рада разом з екологічною ініціативою «ЧИСТЕ МІСТО» залучає школярів до проєкту «Чиста вода Трускавця»

Трускавецька міська рада разом з екологічною ініціативою «ЧИСТЕ МІСТО» залучає школярів до проєкту «Чиста вода Трускавця»

Проєкт, який триватиме з 4-18 травня, передбачає конкурси, брати участь в яких можна як індивідуально, так і колективно.

Учасники – учні та батьки, досліджуватимуть засоби побутової хімії, які представлені на ринку України, або ж створюватимуть інформаційно-просвітницькі матеріали, що підвищують обізнаність батьків, друзів, вчителів, спільноту, а разом з тим, здатність практично впливати на розв’язання екологічної проблеми.

 Учасників оцінюватимуть за критеріїями: кількістю якісно досліджених засобів та оригінальністю, достовірністю використаної інформації, креативним підходом, естетичним вирішенням та рівнем технічної реалізації.

 Для учнівської молоді це можливість стати частиною руху з популяризації доступних екологічних рішень. У місті вже повідомили батьків та учнів. Очікується чимало зацікавлених команд для створення власних досліджень.

 Проєкт проходить під гаслом: Чиста вода – безпечна планета!

 Як розповіла, Наталія Скибак, начальник управління розвитку Трускавця МІСЬКИЙ ПРОЄКТ «ЧИСТА ВОДА ТРУСКАВЦЯ» реалізується в рамках програми “Сталий розвиток територіальних громад через партнерські проекти”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини проекту “План розвитку сталої та екологічно безпечної модернізації постачання питної води в Трускавці”, номер проекту: Nakopa-E-UKR.3-18″. Допомагають в реалізації відділ освіти Трускавця та ТОВ «Трускавецький водоканал».

Деталі проєкру в положенні

Про новини конкурсу та реалізації такого нового та цікавого проєкту надалі ми розповідатимемо на сторінках нашого сайту tmr.gov.ua. 

Долучайтесь! Бажаємо успіхів!

Поділитись: