Шкільний конкурс

Шкільний конкурс
Шкільний конкурс
Шкільний конкурсШкільний конкурс
Шкільний конкурсШкільний конкурс
Шкільний конкурсШкільний конкурс

Відбувся шкільний тематичний конкурс робіт: зимова композиція; новорічно-різдвяна композиція з образотворчого мистецтва «Різдвяні візерунки» з таких номінацій: графіка, живопис, тематична листівка.Вітаємо! Юних художників.

Гран-прі

 

з/п

Клас

Прізвище, ім`я

Номінація

Вчитель

1

2-Б

Летенко Кароліна

листівка

Біньковська А.М.

2

2-Г

Архіпова Злата

листівка

Біньковська А.М.

3

1-А

Ортинська Анастасія

живопис

Біньковська А.М.

4

2-Б

Семенченко Софія

живопис

Біньковська А.М.

5

3-А

Дуньо Юрій

живопис

Гнатів Г.П.

6

4-Б

Миколюк Олександра

живопис

Біньковська А.М.

7

2-В

Жук Дмитро

графіка

Біньковська А.М.

8

2-А

Копач Софія

Зимова композиція

Біньковська А.М.

9

5-А

Варивода Анна

живопис

Мінчан Х.В.

10

5-Б

Живко Вікторія

живопис

Мінчан Х.В.

11

5-Б

Ортинська Амалія

живопис

Мінчан Х.В.

12

6-А

Муравйова Кароліна

живопис

Мінчан Х.В.

13

6-Б

Тимошенко Софія

живопис

Мінчан Х.В.

14

7-А

Живко Віталій

живопис

Мінчан Х.В.

15

7-А

Гарасим`як Дарина

живопис

Мінчан Х.В.

 

І місце

з/п

Клас

Прізвище, ім`я

Номінація

Вчитель

1

2-В

Васьків Марта

листівка

Біньковська А.М.

2

2-Г

Архіпова Злата

листівка

Біньковська А.М.

3

3-А

Летенко Олексій

листівка

Гнатів Г.П.

4

3-Г

Марченко Діана

листівка

Біньковська А.М.

5

4-Б

Аторвін Антон

листівка

Біньковська А.М.

6

2-Б

Семенченко Софія

живопис

Біньковська А.М.

7

3-Б

Гасендич Тетяна

живопис

Біньковська А.М.

8

3-Б

Павлик Поліна

живопис

Біньковська А.М.

9

3-Б

Ретєєва Вікторія

живопис

Біньковська А.М.

10

4-Б

Симович Анастасія

живопис

Біньковська А.М.

11

3-А

Сенечко Софія

графіка

Біньковська А.М.

12

4-А

Бурлаков Дмитро

графіка

Кулигіна Л.Б.

13

6-Г

Сливка Анастасія

живопис

Мінчан Х.В.

 

ІІ місце

з/п

Клас

Прізвище, ім`я

Номінація

Вчитель

1

2-А

Ірод Христина

листівка

Біньковська А.М.

2

3-А

Анціферова Дарина

листівка

Гнатів Г.П.

3

3-А

Когут Олег

листівка

Гнатів Г.П.

4

1-Г

Гарасим`як Поліна

живопис

Біньковська А.М.

5

4-А

Любченко Ангеліна

живопис

Кулигіна Л.Б.

6

4-Б

Миколюк Олександра

живопис

Біньковська А.М.

7

2-Б

Ревич Артур

графіка

Біньковська А.М.

8

2-В

Химяк Анастасія

графіка

Біньковська А.М.

9

3-В

Яцейко Юля

графіка

Біньковська А.М.

10

4-Б

Козловська Ангеліна

графіка

Біньковська А.М.

11

5-А

Явір Святослав

живопис

Мінчан Х.В.

12

5-А

Гордієвич Ярина

живопис

Мінчан Х.В.

 

ІІІ місце

з/п

Клас

Прізвище, ім`я

Номінація

Вчитель

1

2

Удовік Арсен

листівка

Біньковська А.М.

2

2-Г

Утченко Тихон

листівка

Біньковська А.М.

3

3-Г

Ус Жанна

листівка

Біньковська А.М.

4

4-А

Більо Оля і Марія

листівка

Кулигіна Л.Б.

5

2-Б

Осадча Емма

живопис

Біньковська А.М.

6

3-А

Гамова Поліна

живопис

Гнатів Г.П.

7

3-Б

Пирцус Кіра

живопис

Біньковська А.М.

8

4-А

Княвчук Аліса

живопис

Кулигіна Л.Б.

9

4-А

Федько Оля

живопис

Кулигіна Л.Б.

10

2-В

Бельська Вероніка

графіка

Біньковська А.М.

11

3-А

Бурцев Максим

графіка

Гнатів Г.П.

12

3-Б

Макаров Артем

графіка

Біньковська А.М.

13

5-Б

Козаченко Анна

живопис

Мінчан Х.В.

14

5-Б

Дальська Анастасія

живопис

Мінчан Х.В.

 

 

 

Поділитись: