Наше НОВЕ 1-ше Вересня!

P9010017_1

P9010017_1Перше вересня – свято, котре об’єднує всіх. Бо всі ми були дітьми і пам’ятаємо, як трепетно було в душі йти перший раз у перший клас. Строга коричнева форма для хлопчиків і незабутні білі фартушки та великі банти дівчаток радянської епохи – таким було наше дитинство. Це вже потім з нас намагалися робити жовтенят, піонерів, комсомольців. А спочатку був майже випускник, котрий брав на руки чи на плечі маленьке дівча, котре калатало в дзвінок і ці звуки були якимись по особливому хвилюючими, відмежуванням між дитинством безтурботним та дитинством, яке накладало ряд правил та обов’язків.

{gallery count=4 width=150 height=150}1veresnya2012{/gallery}

Наші НОВІ діточки!!!

Від того часу багато води втекло, але День Знань стає нагодою знову і знову пригадати власне дитинство. Дивлячись на своє відображення в очах власних дітей, бачиш дитячу мрію у доброту цього світу, довіру та любов, які ще не зазнали розчарувань, фальші, зради, котрих довелося скуштувати тобі. І просиш Бога, як і твої батьки, дідусі, прадідусі і всі предки, щоб доля нащадків була кращою, ніж вона випала тобі.

{gallery count=4 width=140 height=140}1veresnya2012/recreaciya{/gallery}

Наша НОВА ШКОЛА!!!

Традиційно День Знань в НВК «СШ №2-гімназія» м. Трускавця – це феєричне свято. І початок нового 2012-2013 навчального року не став винятком. Улюбленим моментом стає пуск в небо різнокольорових кульок – здіймаючись у вись небес, вони стають маленькими цяточками, які ще довго намагаються зловити своїм зором найменші учасники дійства, ті, для кого і писався весь сценарій – першокласники. Вони ще не знають, що це не тільки кульки полетіли і не повернуться, а що це їхній дошкільний вік прощається з ними. Але до моменту запуску кульок потрібно вистояти всю офіційну урочистість із виступами представників влади у місті та школі, вітаннями від старших учнів, котрі тепер для них стають колегами, потрібно пройти перед всією школою, щоб всі побачили, які ж вони сьогодні красиві – наші першачки.

 

Цього року в учнівські лави «другої» школи Трускавця влилося 83 першокласників – вони сформували три класи. Любити рідне місто побажав їм і всім присутнім міський голова Руслан Козир, здоров’я та успіхів у навчанні зичив школярам начальник міського відділу освіти Михайло Шубак, привітав зі святом діточок і голова Батьківської ради школи Андрій Кульчинський. «Я вірю, що з цих маленьких зірочок, котрі появляються на небосхилі нашої школи, виростуть великі світила – я переконаний в цьому!», – так поетично висловився про нових «колег» директор школи-гімназії Роман Гудзеляк. Керівник установи при нагоді подякував всім, хто допоміг школі підготувати її до нового навчального року – і окремим оздоровницям, і фірмам, і підприємцям, і редактору тижневика «Каменярі» Ігореві Курусу за комплект парт, придбаний в рамках проекту «Подай руку першокласнику», і батькам, котрі допомагають, чим можуть. Духовну науку виголосив та до спільної молитви закликав наш отець-декан трускавецький Петро Івасівка, а отець-вікарій Василь Нестер окропив присутніх свяченою водою. А згодом пролунав він, довгожданий перший дзвінок – і діти переступили поріг оновленої школи. Отець-декан та міський голова цього року ще й окремо завітали в кожен з трьох перших класів НВК «СШ №2-гімназії» та поспілкувалися з батьками, вчителями та учнями.

 

Отже, новий навчальний рік розпочався. Незважаючи на перманентні реформи в українській освіті, незважаючи на одіозні фігури в керівництві освітою на рівні Києва, незважаючи на критику нових підручників а ля Табачнік, трускавецькі батьки можуть бути спокійні – своїх дітей вони віддали у надійні руки. Адже професійність вчителів нашого міста ні в кого не викликає жодного сумніву, а проблеми школи ми повинні долати всі разом – міська влада, адміністрація шкіл, батьки, меценати. Бо діти – наше майбутнє, це ми самі, що залишаємо себе цьому світу, навіть відходячи в інший. Допоможімо їм, нашим дітям, бути кращими, добрішими, заможнішими, справедливішими, ніж ми самі. Подаймо руку першокласнику, і не лише першокласнику, і не лише в прямому значенні. Школа в сьогоднішніх часах потребує нашої підтримки та допомоги, тож згадуймо про неї не лише три рази – на 1 вересня, День Учителя та Останній Дзвінок, а значно частіше.

 

А всім трускавецьким та українським школярам редакція «Трускавецького вісника» бажає зростати здоровими та розумними громадянами рідної України, бажає плекати любов до рідного краю та до своїх ближніх, бажає бути наполегливими в навчанні і віри в те, що нас чекають великі звершення. Успіхів всім нам!

 

Джерело: http://protruskavets.org.ua

Поділитись: