У нашій школі відкрито меморіальну дошку Сергієві Шевчуку

У нашій школі відкрито меморіальну дошку Сергієві Шевчуку

У нашій школі відкрито меморіальну дошку Сергієві ШевчукуВдбулося урочисте відкриття меморіальної дошки колишньому її учневі Сергієві Шевчуку, який загинув на Донеччині, в зоні АТО.

На території школи відбулася урочиста лінійка, на якій були присутні школярі, вчителі, керівництво школи та представники влади. Сюди прийшла також мама покійного героя, його брат Віталій та 8-річна донечка, учениця 2-го класу цієї школи.

 

Всі присутні пом’янули загиблого, згадали його шкільні роки, сильний та нестримний характер хлопця та його прагнення змінити країну на краще.

 

Журналісти «Трускавець today» поспілкувалися з братом загиблого героя, Віталієм Шевчуком, який розповів нам подробиці боїв, в яких брав участь Сергій. Віталій також розповів нам про обставини загибелі брата.

Вчительський колектив пам’ятає Сергія Шевчука тільки з хорошої сторони. Його класний керівник розповіла нам про те, яким хлопець був в шкільні роки. Вона зізналась, що хоч він і не був відмінником, але був дуже добрим, вихованим хлопцем, якого всі поважали та любили.

Відкривали меморіальну дошку мер міста Руслан Козир та брат героя Віталій Шевчук. Вони зробили це під звуки солдатських вистрілів. Тепер на стіні другої школи міста Трускавець завжди висітиме цей пам’ятний знак, який нагадуватиме її учням про те, що саме тут колись начався герой України.

Відео-репортаж урочистого відкриття меморіальної дошки та коментарі ви можете переглянути на нашому каналі в Ютуб.

Ніна ФЕДЬКО

http://www.truskavets.today