Привітання з 8 березня!

DSC 2945

DSC 2945Весна приносить нам не тільки тепло, щебет птахів, пробудження природи, а й чарівне свято – свято Весни.

Цього разу учні 7-Б класу привітали всіх жінок нашої школи. Учительська була прикрашена дитячими малюнками, плакатами, листівками. Звучали слова привітання, вірші та гуморески, останні з яких виконали Шологін Вадим і Чубук Іван, чим неабияк звеселили публіку.

Також лунали пісні у виконанні учениць 8-А класу Кравців Христини та Бондарчук Анастасії. «Пісню про маму» під гітарний акомпанемент заспівала учениця 9-Б класу Михайляк Анастасія. Чарівну мелодію на скрипці подарувала всім учениця 5-А класу Лепак Аліна. Було багато веселих конкурсів, у яких приймали участь вчителі та учні.

Родзинкою свята стала поява Дзідзьо (Фединяка Богдана) та його друзів (Чуби Богдана та Олійника Захара), а чоловічу компанію прикрасили танцями чарівні дівчатка (Уєчко Лілія та Ковальчук Марія).

Весь захід відбувався неначе телепередачі на каналі «1+1» з привітаннями, репортажами, відео кліпами та найголовніше рекламою.

Учням вдалось створити святкову атмосферу, розвеселити глядачів та задати позитивний настрій на всі майбутні вихідні дні.

Також хочемо подякувати вчителям, кі долучилися до створення цього свята: Худа Г.Ю., Дробчак О.М., Модрицька Л.Г.