Святування Дня Святого Миколая у Львові

IMG 9112

IMG 9112“Зустрічаємо Святого Миколая у Львові!!!” – з таким гаслом учні 9-В класу НВК “СЗШ2-гімназія” зі своїм класним керівником Дукас Л.І. та ініціативними батьками вирушили у цікаву подорож до міста Лева.

До них приєдналися активні першокласники , учні 1-В класу із вчителем Пуравець Л.Я. та батьками. Діти ніби потрапили у зимову казку, де їх привітав король Данило Галицький та скерував у Дім Легендодне , оповитий найказковішими і найдивакуватішими історіями. А береже його поважний Сажотрус, що сидить на одному дахів міста і контролює всі магічні справи Львова. Він виліз на комин будинку №48, що на вулиці Староєврейській, і пильнує за всіма казковими жителями міста Лева, охороняє денне і нічне життя , слідкує за добрими і злими чародіями, феями, не завжди сплячими (!) левами, зміями-багачами та іншими чарівними істотами. Якщо ти кинеш йому монету у капелюх, твоє бажання неодмінно здійсниться. А ще біля нього можна проїхатися на ретроавтомобілі із гвинтокрилом та веслами.

Але ж яке свято Миколая без цукерок, шоколаду та кави? “Львівська карамельна майстерня” пригостила подорожуючих солодощами, а “Майстерня шоколаду” подарувала різні смаколики. Аромат львівської кави привів до її Копальні, де на гостей чекали Миколаї із усіх куточків Украіни. Діти колядували, вінчували і отримували презенти. Відвідавши собор Святого Петра та Павла, школярі потрапили на справжнє цукеркове свято, а головна ялинка на площі біля Оперного театру імені С. Крушельницької зачарувала своєю красою. Безумовно, усі отримали багато позитивних емоцій, цікавих вражень та незабутніх фото напам’ять. Проте діти є діти, і не відвідати один із найбільших торгових центрів “Форум” було б неможливо. Тут і розваги, і крамниці, і, звичайно, “McDonald’s”, де усі перекусили і навіть потрапили у Резиденцію Святого Миколая!!!

{gallery}/00001/21.12{/gallery}

Поділитись: