Активні дорослі завжди є прикладом для активної молоді

DSC 7831 640x418

DSC 7831 640x41820 квітня учні та педагоги НВК «СЗШ№2-гімназія» зустрілись зі, справді, легендарною особистістю: заслуженим майстром спорту, призером Олімпійських ігор, чемпіоном Європи та світу з плавання – Денисом Силантьєвим.

Почалась зустріч із перегляду документальної стрічки про нелегкий шлях майбутнього спортсмена до здобуття своїх найвищих  нагород. Почули діти з уст п. Дениса захоплюючі історії з його життя, про те, як вів найважчу боротьбу із самим собою, як майже ніхто не вірив у його успішну спортивну кар’єру, як, доклавши неймовірних зусиль, досягнув високого результату у «справі свого життя»! Тому не дивно, що вражені школярі буквально засипали гостя запитаннями, серед яких були і банальні, наприклад, «Скільки у Вас медалей?», але звучали і досить серйозні. «Яким чином особисто Ви можете сприяти розвитку спортивної культури нашого міста для зацікавленої молоді? Чи є у Вас проекти, що передбачають розвиток та оновлення вже наявних у Трускавці спортивних осередків? Чи ведуться переговори з міською владою щодо запровадження цих проектів?» – ось що цікавило наших старшокласників.

Адже Денис Силантьєв сьогодні – це не лише спортсмен, але й громадський діяч: народний депутат України,  Голова МДО «Здорова Нація», МДО «Сприяння розвитку водного транспорту України», член МДО з питань профілактики й боротьби з неінфекційними захворюваннями.

Отож, зустріч довела, що саме за такою активною та розумною молоддю майбутнє і спільними зусиллями можна змінити на краще своє місто, район, область і навіть країну, у якій ми живемо!

{gallery}Sports_man{/gallery}