Атестаційні будні

DSC 5779 640x420

DSC 5779 640x420Продовжується низка відкритих уроків, що проводять вчителі НВК «СЗШ№2-гімназія», які атестуються у 2016/2017 н.р.

Так наприкінці І семестру вчитель основ християнської етики Рой Л.Г. провела урок з учнями 7-А класу, який мав цікаву, а головне  актуальну тему: «Вартість знань у житті людини». Адже у сьогодні, коли ми часто чуємо від учнів і їх батьків, що забагато предметів викладається у школі, що деякі науки  є непотрібні тощо, важливо донести до школярів вагомість та користь  знань. Саме такою була мета даного уроку.

Крім того, вчитель зуміла показати  нерозривний зв’язок релігії та науки, виховати повагу до визначних постатей святих (Василя Великого, Григорія Богослова, Івана Златоуста) та просвітителів (Кирила та Мефодія).

На уроці застосовувались сучасні методи роботи, а саме: мультимедійна презентація. Усі діти працювали активно, творчо. А висновок, зроблений як підсумок уроку, варто пам’ятати кожному: знання (здобуті у школі і протягом усього життя) відіграють важливу роль, допомагають нам жити у гармонії з Богом, ближніми, природою і з самим собою!

{gallery}etyka{/gallery}

Поділитись: