День української мови та писемності

DSCF0697 1

DSCF0697 119.11. відбувся виховний захід, присвячений Дню української мови та писемності, котрий приготували учні 8 – В класу для старших та молодших класів.

Метою заходу було поглибити знання учнів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, показали її красу і багатство, розкрити її необхідність у житті людини. Обов`язково виховувати любов і повагу до рідного слова. Провела захід Король Н.І.

Активну участь у виховному заході взяли такі учні: Альохіна Олена, Клименко Євгенія, Іванишин Андрій, Шиб Олексій, Царін Лев, Кримінський Юрій, Клейменова Уляна, Федишин Наталя, Кручай Анна, Ковальчук Богдан, Савка Наталія та інші.

Особлива подяка музичному керівнику Дробчаку Олегу Мироновичу.

У підсумку директор наголосив на необхідності розвивати та оберігати українську мову, подякував учням та вчителям за проведений захід.

Поділитись: