День вчителя!

IMG 0168 2

IMG 0168 2Ось уже впродовж багатьох останніх років жовтень приносить нам одне з найбільш шанованих та улюблених нами ще зі шкільних років свят – День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням.

День вчителя , мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів, адже вчителі цього дня особливо добрі та веселі, вони приймають привітання, розглядають яскраві стіннівки , а після уроків учні готують для них святковий концерт.

{youtube}HEhGt3T1NqI{/youtube}

Цього року привітання вчителів в НВК «СЗШ №2-гімназія» пройшло в нетрадиційному гумористичному стилі: вчителі та гості школи потрапили до «Клубу джентльменів» 7-Б класу, де на них очікували світська розмова, жарти, конкурси та рецепт приготування хорошого уроку. Але найбільше, мабуть, присутнім запам’яталася невимушена , доброзичлива та по родинному тепла і затишна атмосфера, яка панувала на цьому святі.

Тож пропонуємо вашій увазі відеорепортаж з цього свята.

Поділитись: