Хочете потрапити до казки? Запрошуємо до НВК

DSC 5795

DSC 579520 грудня у  НВК «СЗШ №2 – гімназія» відбулася важлива для колективу школи подія – урочиста  посвята в гімназисти учнів 5-А класу. Аж 34 п’ятикласники  офіційно стали  гімназистами. Вони отримали з рук міського голови Кульчинського Андрія Богдановича книгу гімназиста. Сподіваємось, що усі діти будуть носити це почесне звання аж до 11-го класу!

Передувало нагородженню   дивовижне і казкове свято на  новорічну  тематику під назвою «Новорічна катавасія». Діти дуже довго та ретельно готувалися, провели десятки репетицій , і от тепер всі побачили результат плідної праці.  П’ятикласники показали свої таланти та здібності: і співали, і танцювали, і грали на сцені, наче справжні актори, говорили  українською, англійською, польською та італійською мовами!

А якими дивовижними, фантастичними та яскравими були костюми акторів! Усі глядачі: учні, вчителі,  батьки, рідні та гості свята  – наче  справді потрапили  в зимову казку.

 До наймолодших гімназистів   завітав і св. Миколай з солодкими  подарунками   та настановами  на подальше сумлінне навчання. Отримали вони і  благословення від отця Василя-Нестора, який побажав і надалі   розвивати свої здібності та таланти.

{youtube}P19w5gaq-L4{/youtube}

«Час летить надзвичайно швидко. Здається, що тільки вчора ви переступили поріг нашої школи, а сьогодні ви вже п’ятикласники-гімназисти. Розумні та наполегливі учні, які прагнуть знати більше та показувати найкращі результати»,  – зазначив директор НВК «СЗШ №2 – гімназія» Гудзеляк Роман Зенонович. «Я дуже пишаюся своїм 5 – А класом. Вони молодці! У нас було дуже багато репетицій, ми наполегливо працювали від 1 вересня не покладаючи рук,  і ось ви побачили результат. Ці дітки справді варті нести таке почесне звання як гімназист. І сьогодні вони це ще раз довели. На самому святі у  нас виникли непередбачувані ситуації, але учні  зуміли  організуватись,  подолати всі труднощі  і показали справжній клас. Я дуже дякую батькам і педагогам, котрі допомогли організувати таке прекрасне свято. І особливо хочу подякувати Болюк Руслані Степанівні, яка у всьому  допомагала і завжди підтримувала».  «Хто такі гімназисти? Це талановиті, розумні і високо інтелектуальні  учні.    Це 5 – А!»  –  підсумувала  класний керівник   Кісилевич Марія Володимирівна.

{gallery}gimnazia{/gallery}

 

Поділитись: