«Різдвяні передзвони-2019»

247CA03A-58CE-4E22-8A6D-83FCB87F18A9

247CA03A-58CE-4E22-8A6D-83FCB87F18A9Яскравим театралізованим дійством, яким завершили цикл Різдвяних свят, здивували сьогодні, 24 січня, у НВК «СЗШ№2-гімназія»: учні, вчителі, батьки, запрошені гості побували на цікавому святі, головним героєм якого став традиційний український Вареник.

Організатори перенесли нас у справді фантастичну атмосферу, кого тільки не було на сцені: казкові сніговики, гноми, феї, колядники з українськими і англійськими колядками, літературні герої – Вакула із Оксаною, біблійні Йосип і Марія, навіть сама англійська королева! Але найбільше здивували наймолодші герої – вареники у виконанні учнів початкових класів. Оригінальні костюми, дотепні жартівливі вірші, запальні танці не залишили байдужим нікого. Звучали традиційні колядки «Нова радість стала», «Щедрик» (до речі, українською і англійською мовами!), сучасні пісні про коляду. З вітальними словами звернулися до присутніх запрошені гості: отець-декан Петро Івасівка, мер Андрій Кульчинський, голова методкабінету Інна Форемна, директор Роман Гудзеляк.
Продовжилось свято на шкільному подвір’ї, там уже чекало на всіх частування: гарячі смачні вареники, які приготували тут же , на вулиці, у справжній польовій кухні. А на завершення і діти , і дорослі виконали спільний танець. Після цього усі повернулись до своїх кабінетів, де скуштували вареників і дзвінко колядували.
Крім того, кожен охочий зміг долучитися до благодійної акції на підтримку важко хворої дитини – трускавчанки Ані Качмар, спільними зусиллями зібрано 16300 грн.
Нехай станеться Різдвяне диво і дитина отримає шанс на зцілення! Висловлюємо щиру подяку організаторам: учителю Лесі Дукас і учнівському колективу 10-Б класу, а також учням 10-А, 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г 2-А, 2-Б, 2-В і 3-В класів, і заступнику директора Руслані Болюк.
Дякуємо усім батькам, які підготували яскраві костюми і активно долучились до організації та проведення свята!!

 

{gallery}/1212/Varenuk{/gallery}