«Галицька Кіношкола» зняла промо-фільм про Трускавець

111 595x407

111 595x407Творчі та креативні трускавецькі діти, учні місцевої «Галицької Кіношколи», яка функціонує в оздоровниці  ще з 2012 р., зняли  промо-фільм про рідне місто. Як розповів головний ідейний натхненник  кіношколи,  її керівник і просто багатогранна та знана у місті творча особистість Олег Бачинський, задум створити іміджевий  фільм про оздоровницю  виник після того, як в місті, на весні, було оголошено конкурс на кращу відео-роботу про Трускавець.

– Учні нашої кіношколи  радо сприйняли таку ідею, бо погодьтеся творити та знімати відео про рідне місто, у якому ти мешкає, працюєш, чи вчишся  це завжди відповідально, хвилююче та по особливому тепло, – розповідає Олег Бачинський.

Задум фільму цікавий – учні з Лондона приїжджають у Трускавець, як туристи. Вони відвідують цікаві та мальовничі місця оздоровниці – місцеві музеї, бювет мінеральних вод, прогулюються курортним парком, розважаються у «Дельфінарії», купують на згадку сувеніри, відвідують сучасні спа-центри, одним словом оглядають і милуються усіма оздоровчими, мистецькими та культурними перлинами Трускавця. Олег Бачинський каже, у своєму фільмі про Трускавець, діти хотіли не лишень показати красу рідного міста, але й розповісти про цікаві споруди курорту та їхню  історію. Що вражає – увесь фільм побудований на діалогах дітей, які досконало розмовляють англійською мовою (це учні трускавецької НВК СЗШ№2 – гімназія ). Тривалість фільму понад 18 хв., цього часу цілком достатньо, щоб почерпнути для себе багато цікавого та незнаного про оздоровницю.

Схвальні відгуки промо-фільм «Курорт Трускавець» уже встиг отримати, його презентацію провели 27 вересня, у День туризму в Народному музеї імені М.Біласа.

 

                                                                                                                         Наталя Зелена

{youtube}iax4TGoHov8{/youtube}

Поділитись: