Вітаємо учасників міського конкурсу «Я -бойківчанка»

2389D4B8-8867-4F5B-85F9-F1F10D59ADDF

2389D4B8-8867-4F5B-85F9-F1F10D59ADDFМинулого тижня актова зала Будинку учнівської творчості Трускавця перетворився на справжній парад українських юних красунь, адже тут відбувся п’ятий, ювілейний, міський конкурс «Я -бойківчанка» серед учениць 6-7 класів ЗНЗ та БУТ.

Дукаса Андрія – «Золотий колосок», Божика Данила, Гурелич Юлію, Колосовська Діану і Макуцьку Роксолану – «Срібні колоски».

Вітаємо і класного керівника Галину Возняк! Бажаємо школярам успіхів та подальших перемог!

Організатором є керівник гуртка «Цікаве дозвілля» Наталія Білінська, яка стала і ведучою даного дійства.

У конкурсі взяли участь шестеро дівчат: Павлічко Ілона НВК «СЗШ2-гімназія»( 7-В); Бобельська Юліана НВК “СЗШ2-гімназія” (6-А); Савицька Юлія НВК “СЗШ2-гімназія” (6-Г); Мацькович Василина-Вікторія НВК “СЗШ2-гімназія”( 6-Б, БУТ); Біліченко Вероніка «СЗШ1»( 6-Б); Попруженко Марина «Дрогобицька спеціалізована школа 2»( 5-В, БУТ).

У першому конкурсі дівчата презентували себе, свої захоплення та мрії. До наступного завдання учасниці підготувались заздалегідь, адже напередодні кожна конкурсантка відповідно до жеребкування отримала свою пошуково- дослідницьку домашню роботу. Мета завдання – розповісти про відомі постаті Бойківщини – Юрія Дрогобича, Івана Вагилевича, Степана Бандеру, Петра Яцика, Івана Франка. Вміння створювати красу, декоруючи печиво у вигляді жайворонків, дівчатка продемонстрували, беручи участь у конкурсі «Стрітенський жайвір». Крім того, юні бойківчанки вразили суддів та глядачів танцями, вокалом, вмінням декламувати вірші. Ну і як же таке свято може обійтись від української вишиванки?! Демонструючи оригінальні, багаті, яскраві національні костюми, учасниці довели, що вишиванки і українські дівчата – це найкраще поєднання.

Під час перерв між конкурсами музичними номерами потішили глядачів Софія та Соломія Ямелинець, дует Андрія і Лілії Вовків, танцювальний колектив «Перлина».

Оцінювали старання учасниць члени журі: Наталія Томашівська, Любов Гривняк, Христина Мінчак, Богдан Воронко.

Отож за оцінками суддів перемогу здобули:

І місце розділили Попруженко Марина та Біліченко Вероніка.

ІІ місце- Савицька Юлія.

Всі дівчата були красивими та незрівнянними. Найголовніше, що отримала кожна конкурсантка – вдячні посмішки глядачів, підтримку однокласників, друзів та гучні оплески.

Щиро вітаємо наших красунь. Бажаємо нових творчих злетів, здоров’я, хорошого настрою.

Матеріал підготували: Журналісти: Олена Пікуш , Анна Гурська, гурток «Юні журналісти».

Фото Владислав та Іван Коцкуличі.

Владислав Аксентійчук, Данило Татаревич, гурток «Галицька кіношкола», керівник Олег Бачинський.