Наші учні постаралися – на телеканалі «ПлюсПлюс» транслюють мультфільм про «Нафтусю»

hqdefault

hqdefaultТворчість трускавецьких учнів прославила рідне місто. Уся річ у тому, що   юні трускавчани  цієї зими взяли участь у Всеукраїнському проекті «Це – наше і це – твоє». Суть проекту проста –  діти пишуть  розповіді про те неймовірне та цікаве, що є в їхньому місті чи селищі, підтверджуючи, що історія рідного краю є невід’ємною частиною історії України.

Відтак відібрані сценарії 25 кращих проектних робіт (по одній від кожної області та м. Києва) стають сюжетами для мультфільмів про Україну і їх транслюють  на телеканалі «ПЛЮСПЛЮС». Дитячий пізнавальний проект проходить під патронатом Міністерства освіти і науки України за підтримки дружини Президента Марини Порошенко.

  Дізнавшись про такий масштабний та цікавий всеукраїнський творчий конкурс, учні трускавецької НВК «СЗШ №2 –гімназії» вирішили спробувати свої сили, – розповів директор навчальної установи Роман Гудзеляк. Учні 3-А (керівник Леся Кулигіна) та 4-Б (керівник Світлана Кравець) класів написали розповідь про цілющу воду «Нафтусю» та проілюстрували написане своїми малюнками. Креатив та талант юних трускавчан належно оцінили у столиці.

Керівництво конкурсу затвердило проект-розповідь трускавецьких учнів, відтак за їхнім сценарієм та на основі малюнків до нього зняли пізнавальний мультфільм з серії «Це – наше і це – твоє». Сюжет мультфільму розповідає про унікальне багатство курорту Трускавець – «Нафтусю», її природне утворення та користь. Віднедавна мультфільм про трускавецьку водичку активно транслюють на всеукраїнському телеканалі «ПлюсПлюс. Таким чином юні трускавчани через призму дитячих думок, бачень та малюнків прославили рідне місто на всю Україну.

Наталя ЗЕЛЕНА

{youtube}9578mBRu3Hs{/youtube}

Поділитись: