Математична арт-майстерня

516

516

Нова школа, яка уже скоро запрацює в Україні, потребує нових стандартів у освіті і підходів до навчання.

По-новому і працюватимуть учителі, мабуть, найбільш легко опанують нестандартні методи молоді педагоги, які ще зовсім недавно самі були учнями, тому добре розуміють, що викладати свій предмет у школі треба так, щоб зацікавити дітей, розвивати у них інтерес до навчання, мотивувати тощо.

Нетрадиційний, цікавий, пізнавальний захід провела нещодавно молодий і перспективний учитель математики НВК “СЗШ2-гімназія” Марія Горлова. “Математична арт-майстерня” – назва цього заходу, учасниками якого стали учні 7-Б і 9-В класів, які спробували опанувати складну техніку створення картин за допомогою цифр (саме так творить свої полотна молода американська художниця Сієна Моріс). Цікаво, що дивовижні малюнки – це нагромадження чисел від 1 до 12, тобто знаки циферблату, що по-філософськи символізують швидкоплинність часу.

У кабінеті, де проходило заняття, були створені сприятливі умови для творчості: звучала спокійна музика, на екрані мультимедійної дошки – дивовижні кадри живої природи. Невимушене спілкування, бажання спробувати себе у чомусь новому дали свої результати, нехай не дуже значні, але цікаві картини вийшли у дітей. Головне, учні зрозуміли: навіть такі, здавалося б, різні види людської діяльності, як наука (зокрема математика) і мистецтво можуть бути поєднувані! А такі нестандартні заходи допомагають учителям мотивувати дітей, зацікавити своїм навчальним предметом, знаходити з ними спільні інтереси, не боятися експериментувати.

{gallery}/00001/01.16{/gallery}

Поділитись: