Ми зустріли “Золоту осінь”!

{youtube}CM9x3LQReYc{/youtube}

Зустріти золоту осінь! З хорошими намірами 28 вересня, у п’ятницю, учні Трускавецької школи № 2 покинули свої парти і вирушили до лісу. Мета заходу була одна: згуртувати школярів навколо активного відпочинку на лоні природи. «Золота осінь» — це давня традиція трускавецьких освітян — відпочинково-спортивні заходи з такою назвою проходили ще за радянських часів. В 2000-х роках добрі освітянські звичаї були дещо забуті. Тепер же вчителі взялися за відродження цієї традиції. Детальніше про те, що відбувалося цього дня в урочищі Помірки для Трускавецького Інтернет-телебачення розповідав директор загальноосвітньої середньої школи № 2-гімназії Роман Гудзеляк.

За словами вчителів, зараз не усі батьки проводять свій час з дітьми серед природи рідного краю. Є учні, що звикли до єгипетських пісків, і, натомість, не відають, як поводитися у карпатському лісі.

У мандрівці взяли участь учні середніх та старших класів. Школярі зустріли золоту осінь зі співами, естафетами і забавами. На завершення заходу найдружніші і найактивніші команди отримали нагороди. Проте, найбільше юнацтву припав до вподоби святковий обід, приготований не в шкільній їдальні, а на вогнищі серед природи.