Наша школа #ублакитному

IMG 1039 1

 

IMG 1039 1Практичним психологом НВК “СЗШ№2-гімназія” Сокольник Л.А. було організовано флешмоб “У блакитному”, метою якого є поширення інформації і привернення уваги до проблеми аутизму. Учні та вчителі одягнули блакитний одяг та аксесуари в знак підтримки даної акції.

 

Цього дня у школі відбулася радіопередача, приурочена Міжнародному дню розповсюдження інформації про аутизм, та були проведені тематичні виховні години, на яких учні дізналися про аутизм, його символіку, цікаві факти і міфи про аутистів, талановитих та видатних людей з діагнозом аутизму.

З усього почутого і побаченого важливо збагнути, що аутисти – не нещасні люди. У них не «другорядне» щастя. Вони не потребують співчуття із цього приводу. Аутичним людям хочеться бути частиною цього світу. Нехай навіть не на їх умовах. У них є мрії і надії, вони хочуть говорити і бути почутими. І в силах кожної людини підтримати цю різноманітність образів мислення.

 

Ну і головне, що потрібно пам’ятати – всі люди різні, і у кожного бувають свої «дивацтва», все залежить лише від того, що ми називаємо нормою. І якщо ми навчимося приймати тих, хто відрізняється від нас, наше життя стане яскравішим і багатшим.

{gallery}/blue{/gallery}