Наші школярі принесли казку в життя не лише школи, але й дитячого сиротинця у м.Борислав

DSC 7808 640x467

DSC 7808 640x467У середні квітня в актовій залі НВК «СЗШ №2-гімназія» учні 4-А класу та класний керівник Кулигіна Л.Б. не просто розказали, але й показали своїм одноліткам цікаву казку – «Фарбований лис» ( за мотивами твору І.Я. Франка), перероблену на сучасний лад. Діти співали, танцювали та демонстрували свої акторські й ораторські здібності,  насолоджуючись самим процесом гри.

Після вистави для всіх присутніх була проведена міні-вікторина, що спонукала школярів  задуматись над своєю, буває, не зовсім чемною  поведінкою,  та наслідками  всього зробленого чи сказаного.

До речі, саме  з цією  театральною постановкою учні  відвідали сиротинець у м.Борислав, куди, окрім хорошого настрою та яскравих вражень, привезли дітям ще й  подарунки (власноруч виготовлені учнями 1-4 класів книжечки за творчістю Івана Франка) та «Великодній кошик».  На згадку про цю щиру, теплу зустріч було зроблено спільне фото.

А, повертаючись додому, юні волонтери ще й заїхали до церкви св.Анни, де послухали цікаву та повчальну розповідь священика про створення церкви.

{gallery}surotunec{/gallery}