Перемога у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку

A459C71C 02E7 4B13 BABE 8D81548322F2

A459C71C 02E7 4B13 BABE 8D81548322F2Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Адже людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжуються ще в дитинстві, саме тодіÂ тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих людей. Можна впевнено сказати, що школярі, які навчаються у НВК â€œСЗШ№2-гімназія“, в повній мірі отримують цей позитивний приклад, спілкуючись із такими доброзичливими людьми, як Олександр Іванович Чабаненко, Андрій Богданович Кульчицький та інші. 

Адже з легкої подачі активних депутатів Львівської обласної ради,зокрема Чабаненка О.І., міського голови Кульчицького А.Б., депутатів Трускавецької міської ради іÂ батьківського комітетупід час осінніх канікул у цьому навчальному закладі розпочалися роботи по встановленню отриманих комплектів шкільних меблів. Тож нехай доброчинність повернеться до таких людей сторицею.

Адміністрація, учнівський, педагогічний та батьківський колективи НВК â€СЗШ N2-гімназія“ висловлюють щиру подяку усім небайдужим, що не  не стоять осторонь проблем шкіл, а активно сприяють реалізації обласного мікропроектумісцевого розвитку. До речі, діти особисто могли подякувати Чабаненку О.І., який цими днями завітав до школи, і який є тут частим гостем, що приносить приємні новини. На згадку зроблене спільне фото в одному з оновлених кабінетів. 

Нехай ця подія служить позитивним прикладом для усіх, хто не словами, а ділом хоче допомагати  нашим дітям.

Поділитись: