Посвята в гімназисти відбулася у нашій гімназії

{youtube}tnkBI1_lDY0{/youtube}

І знову в НВК «СЗШ №2- гімназія» свято. Вся школа в очікуванні. Адже сьогодні гімназійні ряди поповняться новими геніями.

Актова зала нагадує чарівний засніжений ліс. Багато батьків, гостей, учнів школи, вчителів. Але вся увага прикута до них – винуватців свята. Вони серйозні, дещо зворушені.

Дійство розпочалося. Воно проходить під гасло « Крок до зірок», адже скільки потрібно «зірок» нашим юним друзям «зняти» із  «зоряного небо» наук».

Все проходить на сцені, а також (О, знову новинка!) і в режимі on-line.

Діти танцюють, співають, читають власні поезії, показують свої досягнення у спорті та мистецтві. А які вони актори!!! Принцеса( Бондарчук Анастасія, учениця 5-А кл.) із «Казки на сучасний лад» просто зірвала овації зали своїм акторським талантом. Діти розкуті, не бояться сцени, а також юного кореспондента (Назарчика Шагали,

учня 2-А кл.), який задає такі «дорослі» запитання учасникам дійства…

І ось звучить клятва та гімн. Наші учні – вже гімназисти. Вони отримують благословення від о. Петра Івасівки, а також вітання від

Шубака М. І. (Завідувача міського відділу освіти); Кульчинського А.Б. (Голови шкільної ради); Гудзеляка Р.З. (Директора НВК «СЗШ№2- гімназія).

Тож шлях до зірок відкритий. Сміливо крокуйте по ньому та виправдовуйте почесне звання гімназиста.