Презентація освітнього простору Нової української школи

BEDA14EC EF45 4945 82B7 A56605302238

BEDA14EC EF45 4945 82B7 A56605302238У рамках III Форуму місцевого розвитку, який цими днями стартував у Трускавці, передбачений цікавий івент – усіх охочих запрошують у суботу, 23 червня, з 10.00 по 17.00 завітати в НВК “СЗШ №2-гімназія” на презентацію меблів для освітнього простору Нової української школи.

Таку ініціативу реалізувала міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка завтра братиме участь у панельній дискусії “Якісна професійно-технічна освіта як запорука успіху регіонального розвитку”.

Що стосується початкової школи, то вимога оновлення сучасними меблями та комп’ютерним обладнанням цьогоріч постала перед всіма навчальними закладами України За сучасною концепцією, парти і стільці в Новій школі мають бути модульними, тобто такими, щоб навіть дитина могла їх легко переставляти. Адже робота в класі тепер не передбачає постійного сидіння в три ряди обличчям до дошки. До того ж шкільні меблі мають бути зручними та адаптованими до зросту дітей. Ідеально, якщо їх можна буде регулювати за висотою.

Для школярів молодших класів навчальним закладам рекомендували закупити парти трапецієвидної форми. Вони виглядають як звичайні столики на чотирьох ніжках, але їх можна легко розставляти в коло для групової роботи. Окрім цього Нова українська школа передбачає м’які подушки для сидіння дітей на підлозі, яскраві килимки, відкриті шафки тощо.

Як правильно оформляти класи за стандартами Нової української школи? Із чого починати осучаснення? Які самі меблі рекомендуються для облаштування освітнього простору? Відповіді на ці запитання можна буде отримати, відвідавши завтра експозицію у НВК “СЗШ №2-гімназія” за адресою вул. Данилишиних, 19.

http://djerela.com.ua/news/truskavets/u-truskavetsk-y-shkol-g-mnaz-zavtra-v-dbudetsya-prezentats-ya-osv-tnogo-prostoru-novo-ukra-nsko-shko

{gallery}/00001/00.40{/gallery}

Поділитись: