“Всім підійти до другого вагону!”

DSC 8865 640x426

DSC 8865 640x426У НВК “СЗШ №2-гімназія” вже відсвяткували останній дзвінок 2017. Свято для школярів та педагогів було сповненим великою кількістю емоцій: починаючи від радості, що можна буде трішки відпочити, завершуючи смутком прощання – з першим класом, з початковою школою та найемоційнішим було прощання одинадцятикласників зі своім рідним НВК вже назавжди, адже вони більше ніколи не переступлять поріг своєї альма-матері в якості школярів. 

Захід був проведений на позитиві, адже до школи “завітав Дзідзьо” на трамвайчику, що прямує в літо. Лунали жарти, пісні та, напевно, найцікавішим моментом було “почути думки” вчителів та учнів за допомогою чарівного капелюха. Також на свято завітали поважні гості, які привітали випускників із успішним завершенням навчання, зокрема мер міста Андрій Кульчинський вручив випускникам листи-запрошення від ЛНУ ім.І.Франка.

Випускники привітали всіх присутніх, а особливо педагогів, які їх навчали протягом 11 років, із завершенням навчального року не лише хорошими і теплими словами, але й запальним танцем. На завершення всі почули дзвінок, який передала першокласниця Головей Анна випускникам, що дзвеніли цим дзвоником востаннє в якості школярів.

Тож в добру путь!

{gallery}1112{/gallery}

Поділитись: