Завдання конкурсу “Ерудит”

754608408 w0 h0 18.977

754608408 w0 h0 18.977 Завдання конкурсу “Ерудит”

1. Програмісти жартують, що у Всесвіті є три сталі величини (константи): смерть, податки і та обставина, що куплений вами сьогодні комп’ютер вже…

 

2. Ця комп’ютерна програма отримала назву на честь імператора Нерона, який за легендою спалив Рим. Завдяки грі слів назва програми може перекладатися як “Нерон спалює Рим”. Хоча значок програми містить історичний казус: на ньому зображений палаючий Колізей, який був побудований вже після смерті Нерона.

 

3. Нещодавно у місті Тарту відбувся перший чемпіонат світу з нового виду спорту – на кінець фінальної хвилини в переможця зводило судомою не тільки руки, а й усе тіло. Авторство світового рекорду – 508 разів на хвилину – належить відомому естонському комп’ютерному дизайнеру Ардо Мяртін. Спеціальний приз отримала найменша учасниця – трирічна дівчинка, яка показала результат 236 разів на хвилину. Назвіть пристрій, за допомогою якого змагалися учасники?

 

4. Якщо ви поїдете до Каліфорнії, працюватимете там за комп’ютером і протягом двох годин жодного разу не зробите цього, то вас оштрафують на 500 доларів.

 

5. В Америці розробили комп’ютерну програму, яка переглядає пам’ять усіх комп’ютерів певної установи і знищує до 6000 різних програм. Вона не є антивірусною, хоча і побудована за таким же принципом. Проти чого ж вона спрямована?

Поділитись: