Форум педагогічних ідей “Урок”

Сертифікат 2

Сертифікат 2

 

Форум педагогічних ідей “Урок”

Професійний освітянський журнал «Відкритий урок» є популярним українським виданням для вчителів, керівників загальноосвітніх закладів тощо. Мабуть тому, що кожен освітянин, який хоче поділитись своїм досвідом із колегами, може взяти участь у Форумі педагогічних ідей «Урок», що проводить національний освітній Інтернет-сайт «osvita.ua», та опублікувати свої матеріали на сторінках каталогу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід».

Ось і Трускавець долучився до великої освітянської «родини». Так учитель української мови та літератури НВК «СЗШ № 2–гімназія» Пилат Леся Мирославівна надіслала матеріали «Тестові завдання для поточного оцінювання з розділу «Лексикологія. Фразеологія» з української мови в 6-му класі» на Форум, отримавши за це Сертифікат на публікацію матеріалу в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід». Дані матеріали будуть опубліковані в № 11-12/ 2015 (листопад-грудень) журналу «Відкритий урок».

Нехай це стане добрим початком, адже кожен педагог нашого міста, безумовно, має чим поділитись зі своїми колегами. І для цього потрібно зовсім небагато: не треба витрачати великих матеріальних коштів, а просто вдома зі свого комп’ютера надіслати відповідну інформацію в електронному вигляді на сайт «osvita.ua». Погодьтесь, це не так складно. Отже, долучайтесь до цієї корисної справи, діліться своїм досвідом!