«Свято вишиванки 2018»

E2E2B2A9 4A3A 4B17 9422 8CD99445B2A3

E2E2B2A9 4A3A 4B17 9422 8CD99445B2A327 квітня 2018 у НВК â€žСЗШ N2-гімназія” відбулося ”Свято вишиванки”, яке уже сьомий рік поспіль є одним із наймасштабніших дійств трускавецької школи-гімназії.

Учні, батьки та вчителі прийшли у вишитому вбранні з піднесеним святковим настроєм. Усі присутні продемонстрували, що вишиванка – це не дань моді, а, перш за все, українська національна святиня, яка символізує нашу культуру та несе в собі духовне багатство, високу мудрість та багатовікові традиції українського народу. Саме тому жодне шкільне свято не відбувається без вишиванки. І цьогоріч символічною окрасою свята стала найбільша вишиванка в області, виготовлена батьківським колективом 9-В класу, яка справді вражала своїм розміром.

Заквітчані барвистими вишиванками класні колективи красувалися на подвір’ї школи, де проходили цікаві тематичні конкурси, звучали українські пісні, молодь водила веснянки та гаївки. Присутні мали змогу оцінити таланти школярів: обрати володарів найкращої вишиванки та найдовшої дівочої коси, перевірити уміння ліпити вареники, танцювати гопак, співати українські пісні.

Школярі показали, що разом зі своїми батьками та вчителями відчувають себе справжніми українцями, патріотами та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Поділитись: