У п‘ятикласників чудове свято – «Посвята в гімназисти»

11

11У пам’яті кожного учня нашої школи-гімназії одним із найяскравіших спогадів, звичайно, є свято “Посвята в гімназисти”.

Так і для учнів 5-А та 5-Б класів цей урочистий день став важливою подією. Діти довго і завзято готувалися, вони відчували велику відповідальність, покладену на них. Кожен мріяв показати найвищий рівень творчих здібностей колективу, єдність думок і дій, розкрити величезний потенціал класу. Під керівництвом досвідчених класних керівників Мількович Марії Миколаївни та Горлової Марії Іванівни діти вирушили у захоплюючу подорож: перевтілювалися у шахові фігури, побували у ролі чарівних панянок, співали, винайшли лікувальну воду та цікавилися шкільними науками, а найголовніше – вчились працювати командою! Гімназисти зрозуміли, що тільки дружба, єдність, взаємодопомога і взаєморозуміння допоможуть досягти найвищого результату. Виступ на сцені був хвилюючим, але усі присутні знали: “Ми разом, отже, ми сила! Ми – одна родина: класний керівник, учителі, діти і батьки!”

Усім, хто доклав великих зусиль, щоб провести це чудове свято, ми хочемо подякувати від імені батьків. Злагодженій команді педагогів, які працювали над підготовкою святкування: Мількович Марії Миколаївні (класному керівнику 5-А класу), Горловій Марії Іванівні (класному керівнику 5-Б класу), Баб’як Марії Ярославівні (учителю англійської мови), Кісилевич Марії Володимирівні (учителю польської мови), Риб’яку Роману Васильовичу (учителю музичного мистецтва), Антохі Галині Василівні (педагогу-організатору) і усім, хто залишився за лаштунками свята. А також щиро дякуємо адміністрації школи за чудовий задум та належну організацію, зокрема, директору Гудзеляку Роману Зеноновичу та заступнику директора з виховної роботи Болюк Руслані Степанівні.

{gallery}/00001/01.14{/gallery}

Поділитись: