VІ Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”

VІ Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”
VІ Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”
VІ Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”VІ Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”

27 березня 2020 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася VІ Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії». Через карантинні заходи  наукове зібрання, яке традиційно об’єднує вчених, педагогів та освітян з усіх куточків України, пройшло в дистанційному режимі. Конференція передбачала три відеодоповіді й низку тез доповідей, серед яких була робота  вчителя хімії м. Трускавця НВК «СЗШ№2-гімназія» Наталії  Паращак на тему: «Використання онлайн-тестів для контролю знань і залучення учнів до активної роботи в класі та вдома».

Метою конференції є налагодження тіснішої співпраці між школою та університетом, між освітянами, науковцями та представниками органів влади, що сприяє забезпеченню якісної освіти. Система освіти в Україні повсякчас зазнає суттєвої реформи, і ми як безпосередні учасники процесу не можемо залишатись осторонь. Нам слід й надалі переконувати всіх залучених у пріоритетності вивчення природничих дисциплін, акцентувати увагу на прикладному значенні хімії як науки, яка є потужним інструментом до створення наукоємних технологій – показника успішності країни.

Відеодоповіді під час конференції представили науковці та педагоги з Харкова, Львова та Львівської області. Зокрема, провідна редакторка видавництва «Ранок», відповідальна секретарка журналу «UNIVERSITATES. Наука та просвіта» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Вікторія Круглова презентувала доповідь «Старі програми, старі навчальні посібники – нові діти. Як діяти?».

Як зазначив Роман Гладишевський,член-кореспондент НАН України, д-р хімічних наук, професор, завідувач кафедри неорганічної хімії: «Високо ціную внесок кожного учасника у проведення конференції та наголошую, що найбільшою людською цінністю є здоров’я. Бажаю Вам сил і наснаги для справ, спілкування, творчості!»

Поділитись: