Виклик прийнято! Популяризуємо моду на знання разом

DSC 5640

DSC 5640Ініціатива GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні запропонували всім загальноосвітнім навчальним закладам взяти участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови”. З 12-го по 18-те грудня по всій країні були заплановані заходи, спрямовані на вивчення та популяризацію англійської мови. Проект був присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні.

Вчителям англійської мови було запропоновано провести відкриті уроки, розмовні клуби або підготувати театральні постановки, присвячені пам’яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра. Британська Рада в Україні надала методичні матеріали для підготовки відкритих уроків і розмовних клубів для початкової та середньої школи.

15 грудня 2016 року в НВК “СЗШ№2-гімназія” вчителями Бабʼяк М.Я. та Бутенко В.О. було проведено відкритий урок “William Shakespeare the Great English Poet and Dramatist. The Shakespeareplay “Thetwelfth Night” у 6-А класі з нагоди вшанування 400-річчя від дати смерті видатного англійського драматурга та поета. Мета уроку  –   ознайомити учнів з біографією та творчою спадщиною Шекспіра, виховувати повагу до культури Великої Британії, практикувати учнів в аудіюванні на основі перегляду короткого відео, розвивати навички писемного мовлення засобом написання коротких творчих історій на основі пʼєси Шекспіра. Урок був проведений у легкій та цікавій формі. Учні ознайомились з біографією геніального автора, із задоволенням переглянули презентацію про відомі екранізації комедій та трагедій Шекспіра, короткий мультфільм  за  пʼєсою  “Дванадцята Ніч”, виконували різноманітні вправи та завдання, відповідали на питання жартівливої вікторини. 

{gallery}VUE{/gallery}

Поділитись: