Вшанування пам’яті воїнів УПА

DSC 5511

DSC 5511Звитяжна боротьба воїнів УПА за незалежність нашої держави – це одна з найгероїчніших сторінок історії України. 14 жовтня,   у  день, що збігається з козацьким святом Покрови,  ми вшановуємо пам’ять наших героїв – вояків Української Повстанської Армії. Не оминули цього свята  учні та вчителі НВК «СЗШ№2-гімназія» щоправда це відбулось дещо пізніше 17 листопада у актовій залі школи. Відзначення Дня пам’яті було організоване учнями 7-В класу із класним керівником Сокол О.М.

 

Глядачі мали змогу подивитись короткометражні документальні відеоролики, у яких ішлося про особливості життя та побуту повстанців. Лунали вірші у музичному супроводі, присвячені воїнам-патріотам України. З неабияким пафосом  прозвучала присяга учасника УПА. А пісня у виконанні учениці 6-А класу Аліни Лепак зачепила струни душі, мабуть, усіх присутніх у залі.

 

На святкування були запрошені, крім учнів та вчителів, і особливі гості: сучасні герої – воїни АТО: Іван Курій, Роман Буртовий, Володимир Панчишин, а також випускник нашої школи Леонід Федевич. Прозвучали щирі слова подяки нашим захисникам за мужність та відвагу .

 

Пам’ятаймо і шануймо  героїв, минулих і сучасних, які віддали своє життя, щоб ми жили у вільній державі. А слова Євгена Коновальця: «Здобудеш Українську державу, або загинеш у боротьбі за неї!» – варто пам’ятати кожному.

{gallery}UPA{/gallery}