Захоплююча екскурсія, що заохочує до вибору професії

IMG 0009

IMG 0009

У ХХІ столітті кожна сучасна людина розуміє, які безмежні можливості дає нам вміння користуватися Інтернетом. Адже сьогодні уже нікого не здивуєш,наприклад,  миттєвим переказом коштів із одного банківського рахунка на інший, навіть якщо власник знаходиться за тисячу кілометрів.

Тому важливо, щоб молодь, а точніше, школярі, які, на жаль, так багато часу проводять за комп’ютерними іграми, розуміли, що дуже корисно навчитися користуватися усіма перевагами Всесвітньої  мережі. Саме таку мету мала екскурсія у одне з відділень «Приватбанку» учнів 11-Б класу НВК «СЗШ№2-гімназія», організована і проведена учителем економіки Сенькевич А.О. Майбутні випускники дізнались, як здійснювати оплату, проводити перекази коштів, отримувати бонуси, купувати квитки, користуючись сайтом privat24/ua, не виходячи з дому. Крім того, працівники банку розповіли про переваги саме для своїх клієнтів.

Отож, екскурсія,яка  була і пізнавальною, і цікавою,і корисною, можливо, вплине на вибір майбутньої професії  когось із присутніх молодих людей.

{gallery}exkurs{/gallery}

Поділитись: